Nem szeretem Coelho-t. (bocsánat...) Számomra idegesítő stílusa van. Egyszerre aprólékos, és elnagyoló. A drámai hatás kedvéért rettentően pepecselősen ír, aztán meg hirtelen átvált, és hagyja a részleteket. Nem kedvelem. A sztorik alapvetően nem rosszak, filozofikus, gondolkodtató, tanulságos. Igazából az a bajom vele, hogy marhára hasonlítani akar (szerintem) Marquezre. (Marquez-el az a bajom, hogy néha úgy érzem, hogy nem kapok levegőt, megfulladok, olyan nyomasztó bír lenni. Kivéve az Egy előre bejelentett gyilkosság krónikájában, az a kedvencem)
-Irodalmi egypercesünket olvashatták.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése