2012. február 17., péntek

Eszter ül a földön, ölében a kiürült kakaós csigás tál, csipegeti a morzsákat és a sült kakaó maradékokat. Rettenetesen cuki, ezért vigyorogva nézem. Mire ő:
-Naaa, mi az?!

jujdemegzabáltam

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése