Perceken keresztül azzal mókolt, hogy egy karton irattartót felállítson a földön, és ráhelyezzen egy pár mamuszt, vagy ahogy Ő mondja, mamuszót. Mikor rém körülményesen eligazította a mamuszókat hátrább lépett kettőt, széttárta karjait, és közölte, hogy "kész!". Borzasztóan elégedett volt, és látszott a kis fején, hogy ez most egy komoly alkotás, egy igazi kompozíció. Azt hiszem művész lesz ez a gyerek. Vagy orvos, mert állandóan jön és nyomkodja, tapogatja valamimet és kérdezgeti, hogy "fáj?", meg mindig megkérdezi, hogy "fáj a nakad?" "fáj a téded?". De az is lehet, hogy színésznő lesz, mert egy igazi primadonna! (Az is művész...) És az sincs kizárva, hogy ügyvéd, mert mindig kipofázza magát mindenből...
még egy kis intermezzo: megszagolta a Liza˝*babája fenekét, hogy "ninc puki??" , pont mint mi szoktuk, mikor azt szaglásszuk, hogy nincs-e kaki... annyira zabálni való, jujjujjjujjj!!
*Liza baba egy igazi babáról kapta a nevét, az új barátnőm, Eszter (a földim) már majdnem 4 hónapos kislánya után :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése