2012. február 9., csütörtök

felveszi a sapkáját, sálját, kezébe fogja a mágnesen rajztábláját, dob puszi, integet, és közli, hogy megy:

-Sziaa, medek!
-Hová??
-El!
-Ok, vigyázz magadra, ne legyél sokáig! Szia!
-Szia!

...és játszunk tovább

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése