2012. február 16., csütörtök

Amikor nagyon kicsi voltam (úgy 2-3 éves), szerelmes voltam Straub Dezsőbe. Ha a tévében volt, összecsókoltam a képernyőt...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése