2012. február 8., szerda

-Ata! Vavát, vavát, légyszi vavát!
-Hogy mondod? Nem értem!
-Ata, vavát, légyszi vavát!
-Szeretnél egy kutyát?????
-mmhhhmmmm (=igen)... és mindezt szánkón ülve, lehajtott fejjel, mint aki érzi, hogy ingoványos talajra tévedt.
-hátőőőő, majd egyszer...

ez is olyan dolog, amire sokkal később számítottam, jajajajaj

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése