2012. február 7., kedd

Azt nem is meséltem, hogy tegnap reggel úgy befagyott a zár, hogy nem lehetett kinyitni az ajtót. Micunak az ablakon kellett kimászni, hogy el tudjon menni dolgozni. Nagyon röhögtem. Nyilván!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése