2012. február 14., kedd

Eszter úgy mondja a dobot, hogy "bumm-dumm". és erre a dalra 


mindig dobol, úgy hogy magától fedezte fel a hangszert, sosem vettük elő neki*, és nem mondtuk, hogy ez a dob, viszont ő megtalálta, és püfölte, és magától nevezte el így. És ha ez a dal elkezdődik szalad, és dobol míg véget nem ér :)

*szentül hittem, hogy félne tőle

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése