Eszter úgy mondja a dobot, hogy "bumm-dumm". és erre a dalra
mindig dobol, úgy hogy magától fedezte fel a hangszert, sosem vettük elő neki*, és nem mondtuk, hogy ez a dob, viszont ő megtalálta, és püfölte, és magától nevezte el így. És ha ez a dal elkezdődik szalad, és dobol míg véget nem ér :)
*szentül hittem, hogy félne tőle
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése