2011. november 15., kedd

Eszter ma megtanította hogyan kell banánnal pont pont vesszőcskét rajzolni az asztalra. Az ilyen, és hasonló dolgok miatt nem használunk már jó ideje terítőt. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése