2011. november 15., kedd

A gyerekem hányását takarítva leginkább az aggodalom, a féltés, és a félés érzelmei kavarognak a gyomromban és a torkomban, nem annyira a hányinger. Igen, már megint betegek vagyunk. Bírtuk vagy egy hétig is...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése