Életemben összesen kettőször randiztam Micuval. Az első olyan nagyon jól sikerült, hogy gyakorlatilag azonnal hozzám költözött. A második randi pedig ma este volt, mikor elé mentem a kórházba, hogy sétáljunk egy kicsit (Mima, vagyis Mami leváltotta egy szusszanásnyira). Romantikusan ősszekarolkozós kora esti séta a hidegben, majd búcsúzkodás, és az elengedhetetlen, "akkor majd hívlak" szöveg, sok visszafordulással ahogy egymástól távolodtunk. Irtó romantikus volt :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése