De nem is ezt akartam, hanem azt, hogy ettől milyen nosztalgikus állapotba kerültem. Írország amúgy is megdobogtatja a szívem, és mosolyt csal az arcomra, de így, visszaolvasva az élményeket, hát, összeszorul a szívem. Akármilyen vacak is volt néha, akármilyen nehéz is, és néha ijesztő meg, meg bosszantó, szerelemmel gondolok vissza arra a pár hónapra. Csodaszép helyeken jártunk, csodajó dolgok is történtek ott. Az igazság az, hogy bármikor visszamennék, és nem csak nyaralni. Akár újra megpróbálni a szerencsét. Nem örökre, csak pár évre. Ott annyira más, és annyira békés volt minden. Nem minta itthon nem lenne békés, de azért visszahúz egy kicsit a szív...
![]() |
| Hook Head Lighthause photo: Micu |

Én megértem... Mostmár :-)
VálaszTörlésPerka