Marha jó, hogy vannak mozgó árusok, lehet venni kenyeret, húst, vagy van már komplett mozgó abc is. Praktikus, ötletes. Viszont némelyiknek iszonyatos a hangja. A húsos legeslegrosszabb, rosszabb, mint a family frost. Egy nő iszonyatosan rosszul hangsúlyozva mondja be a következőt: Megérkezett, a Fülöp, mozgó, húsbolt. Így, minden szó után vesszővel. Nagyon béna. Tovább már nem emlékszem a szövegre, ezen mindig kiborulok.
nekem a tollfelvásárló a kedvencem :D
VálaszTörlés"akinek bármi van eladó, tessék jelezni, vagy kézzel inteni és a kocsinál átvételre kerül a sor" mikor először hallottuk, majdnem meghaltunk a röhögéstől. a hangsúly a legkirályabb, de gondolom, az egész család összeült, mire sikerült megszövegezni a bemondanivalót :)
igen, kétségtelenül az is zseniális, mi is mindig nagyon röhögünk. Az a legjobb rész benne, "hogy tessék jelezni, vagy kézzel inteni"! de az vicces! A húsos meg felháborító... :)
VálaszTörlés(de jó, hogy van komment, köszi! :) )