A mai nap első fele röviden és tömören: áááááááááááááááááááááááá
Nos, néha akadnak "nehézségek". A mai nehézségi fokozat 10-es skálán 8,5. Még jó, hogy a szeretettel nagy adag türelem is adatott, de azért feszegeti ám néha a határokat... :D Nem baj, ebből is tanultam. Illetve egy s másban kicsit még tanácstalan vagyok, de majd mint minden új helyzetet, minden új tudományát (új tudomány az is, hogy öltöztetés közben elernyeszti magát, és így képtelenség ráadni a ruhát, miközben rólam már szakad a víz, mert én már felöltöztem a kinti sétához, hogy ne neki kelljen várnia rám beszkafanderezett állapotban) ezt is megtanuljuk. Előbb-utóbb. Remélem, hogy inkább előbb!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése