2011. október 25., kedd

Eszter ül az ölemben, és minden átmenet nélkül egyszer csak azt mondja, hogy
-egy, kattó

Tud számolni! Egészen kettőig!!! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése