anyaszöszök
2011. október 18., kedd
Ha bárki bármire ajándékot szeretne nekem adni, azt könyörgöm, innen tegye:
http://www.skanditrend.hu/
:)
Nagyon köszönöm!
1 megjegyzés:
fillérekből ragyogó nő
2011. október 20. 5:26
Szisz, köszi a tippet :) így már nem lesz nehéz ajándékot találni neked :P
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Szisz, köszi a tippet :) így már nem lesz nehéz ajándékot találni neked :P
VálaszTörlés