2011. szeptember 13., kedd

Néhány napja Eszter főz ránk. Mégpedig a nyam-nyamot. Hmmm, nagyon finom. Vagyis, gyakorolja már az első szerepjátszást. Kész nagylány. Úgy kotyvaszt ahogy azt kell. Kever, kavar, és adja, hogy kóstoljuk meg, és közben mondja, hogy "nyam-nyam"

kavar

vár



hoz

így is lehet főzni...

kedveli az egzotikus konyhát

szeret kísérletezni a konyhában

főzni fárasztó

és a szakirodalom tanulmányozása

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése