Néhány napja Eszter főz ránk. Mégpedig a nyam-nyamot. Hmmm, nagyon finom. Vagyis, gyakorolja már az első szerepjátszást. Kész nagylány. Úgy kotyvaszt ahogy azt kell. Kever, kavar, és adja, hogy kóstoljuk meg, és közben mondja, hogy "nyam-nyam"
| kavar |
| vár |
| hoz |
| így is lehet főzni... |
| kedveli az egzotikus konyhát |
| szeret kísérletezni a konyhában |
| főzni fárasztó |
| és a szakirodalom tanulmányozása |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése