2011. szeptember 11., vasárnap

Ez itt cérnametélt, levesbe. Na jó, nem éppen cérna. Én csináltam. Még egy kicsit gyakorolnom kell. Itt volt a nagymamám, és megtanította a szakszerű elkészítését. Nagyon jó volt egy profival dolgozni, sokat tanultam. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése