2011. augusztus 25., csütörtök



Azt hiszem azt monda ma, hogy anya. Én épp a konyhában szöszmötöltem, mikor egyszer csak kiabál a szoba ajtóból. Mind a két keze tele volt egy-egy játékkal, nem volt mivel kapaszkodni, hogy le tudjon mászni a 30 centis küszöbön. Szóval kiabál:
-Anya! halandzsa halandzsa halandzsa.
-Mi a baj? Segítsek?
-Halandzsa.
-áá, szóval nem tudsz lejönni, na gyere... Eszter! Te azt mondat, hogy anya????
-Halandzsa halandzsa halandzsa.

Hát ennek a válasznak 50% az esélye arra, hogy azt jelentette: -miért, te mit értettél? Persze, hogy azt mondtam.
Ez esetben ez volt az első alkalom. Kár, hogy nem hallottam jobban.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése