Az én gyermekem:
-megtörli a száját evés után
-megköszöni, ha kap valamit
-a szája elé teszi a kezét, ha tüsszent/ásít
-köszön ha belépünk valahová
-kitudja fújni az orrát (persze szülői segítséggel...)
Viszont pukizik és böfizik, tekintet nélkül arra, hogy éppen hol vagyunk. Senki sem lehet tökéletes. Na jó, Ő talán mégis az.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése