én: -Hú, nincs tojás! Hogy csinálom így meg a rántott cukkinit?? Pedig már elkezdtem...
Kleó: -Keverj össze tejet lisztel, anyukám mindig így csinálja.
én: -komolyan? Pont valami ilyesmin törtem a fejem. És milyen legyen?
Kleó: -palacsinta tészta szerű.
Az eredmény egészen kiváló, különbség szinte nincs is. Na jó, lehet, hogy így még finomabb is.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése