2011. július 13., szerda

ez már egy általános állapot

Fáradt vagyok. Olyan nehéz kikapcsolni az agyam. Azt hiszem nem is tudom. Folyamatosan Eszter, és a teendők körül jár. Valami mindig van. Nem nagy dolgok, csak a házimunka. És persze Poika :) De az jó! Nagyon jó! A házimunka kevésbé, bár, az igazat megvallva szeretem csinálni. Szeretem ha minden rendben van körülöttem. Viszonylag... Mert azért nem megy mindig a rend szintet tartása. Ketten is dolgoznak ellenem. De ez így van jól.
Fáradt vagyok. Viszont szeretnék olvasni. Hetek, vagy inkább hónapok óta nincs rá időm. Nemrég elkezdtem egy könyvet, de nem haladok. Fáradt vagyok hozzá. Nem fogja fel az agyam. Tévézni kéne, de abba meg belecsapott a villám. Egész megszoktam, hogy nincs, bár néha azért belém hasít, hogy jajj, a sorozatom! Mindegy, lehet, hogy már vége is. Szóval marad ez. Írok. Olvassa egyáltalán valaki? Nem baj ha nem, szeretek írni. Azt hiszem jobban megy mint a beszéd. 
Fáradt vagyok. Eszter alszik, lehet, hogy ledőlök mellé. Magam mellé teszem majd a könyvet, hátha sikerül olvasni is egy kicsit. Áhh, láttam filmen. Úgyis tudom miről szól. Persze könyvben jobb. A molyok is ezt mondják...
Fáradt vagyok. Sok a dolog. Pedig ettől sokkal többet szeretnék csinálni. Varrnom kellene. Lenne is kedvem, ötletem is van. Nem tudom úgy ütemezni a napom, hogy az is beleférjen. Rosszul osztom be az időm? Lehet. 
Többször hallottam már azt a kifejezést, hogy unatkozó kismama. Az milyen lehet? Én olyat még nem láttam. Egyszer már mondták rám is. Persze olyan, aki nem ismer. Aki saját családjából indult ki. Ja, hát persze! Ha valakinek van rengeteg segítsége, az lehet, hogy ráér unatkozni. No nekem olyan kevés van. Mármint segítség.  Minden esetre az én tapasztalataim szerint unatkozó kismama márpedig nincs! És ha valaki nekem még egyszer ilyet mond, azt bokán rúgom. Tiszta erőmből. Húúú, de fáradt vagyok!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése