2013. december 10., kedd

Fejbe vágott a Máté. De én akkor is szeretem.

Gergő meg a nótatévére ropja, ha szomorú van akkor meg mondja, hogy "nenni síí" (=néni sír), és ő is úgy csinál, mintha sírna. Nem, nem nézünk nótatévét. Kivéve most, mert most Gergő táncos kedvében van tőle.


1 megjegyzés: