2013. december 11., szerda

Ma este volt először olyan, hogy Eszter elaludt a mesén amit olvastam neki. Annyira cuki volt, nekem volt bújva, és egyszer csak azt hallottam, hogy horkol :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése