2013. november 12., kedd

-Eszter becopfozzam a hajad?
-Ne! Mmmmm... vagy de! A Máté szereti! ... Mindig kiveszi a hajamból a gumit, de aztán visszaadja!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése