2013. november 12., kedd

Anya, nézd már, ez a pisi nagyon nem jó, mindig akkor kell, amikor az ágyamban vagyok!
  -folytonos pisilni járással próbálja elbliccelni az alvást mostanában

Hosszasan nézi a könyv borítóját  ( http://www.libri.hu/konyv/m_c_beaton.agatha-raisin-es-a-spenotos-halalpite.html ) miközben olvasok, majd megszólal:
-Anya, az ott egy süti??
-Igen.
-Akkor azért nyalogatom a számat... nagyon szeretem a sütit!!

...kénytelen vagyok sütni valamit...


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése