2013. október 29., kedd

-Micu gyere már, nézz ki az ablakon! Mondd el, hogy látsz-e valami furát!
-Ég ott egy lámpa, szemben.
-Ugye?!?! A vasútállomáson.
-Ezt minden évben eljátsszuk lombhullás után...
-Komolyan???
-Igen. Még hogy én vagyok feledékeny!

(7 éve lakunk itt)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése