Gergő, színezzünk, színezni szeretnél? Végül is miért ne, éjszaka fél egy van...
...és így ment ez majd negyed háromig. Kiolvastunk még fél tucat leporellót, meg mindenféle állatos könyveket, kb negyedmilliószor mondtam ki a traktor és kombájn szavakat felváltva. Építőztünk is, meg majdnem gitároztunk, de aztán mégse, mert az túl hangos. Mind a ketten lázasan nyomtuk, de legalább egyikünk sem sírt.
...na jó, én majdnem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése