2013. október 14., hétfő

Gergő, színezzünk, színezni szeretnél? Végül is miért ne, éjszaka fél egy van...

...és így ment ez majd negyed háromig. Kiolvastunk még fél tucat leporellót, meg mindenféle állatos könyveket, kb negyedmilliószor mondtam ki a traktor és kombájn szavakat felváltva. Építőztünk is, meg majdnem gitároztunk, de aztán mégse, mert az túl hangos. Mind a ketten lázasan nyomtuk, de legalább egyikünk sem sírt.

...na jó, én majdnem.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése