2013. október 14., hétfő

a hároméves vad rémálma:

"Anya, képzeld azt álmodtam, hogy az oviban voltam, ott volt apa is, és nem találtam a cseresznyét, csak a hóembert. A cseresznye nem volt sehol! És minden csupa zöld volt, még a polcok is."






Először a hóember volt a jele, de mondták, hogy végül is a cseresznye is lehet, és ő a cseresznyét választotta.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése