2013. június 14., péntek

Gergő teljesen azt hiszi, hogy azt játszom vele, hogy tárgyakat veszek fel a földről, melyeket elhelyezek mindenféle tárolókba, és neki az a feladata, hogy ezeket minél előbb elvegye onnan, majd szélsebesen elhajítsa. De pedig én csak rendet akarok rakni.
Gergő tud adni puszit: cuppant, majd bekapja az ember arcát :)
Gergő néha a halandzsába elbújtat már értelmes/érthető szavakat is: hóó=hol van?; ada=add ide!
Gergő mindig mosolyog, mindig kedves, és olyan szerelemmel néz, hogy attól el lehet olvadni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése