2013. május 12., vasárnap

Nagyon komolyan azon töröm a fejem, hogy én bizony valakinek hajlandó vagyok most már azért fizetni, hogy vasaljon ki nekem. Mert az ok, hogy én nem vasalok, de bassza meg, más se! Csöndben kétségbe estem.

2 megjegyzés:

  1. pont ma gondoltam ra, hogy utananezek a kaja hazhoz szallitasi opcioknak, csak ne kelljen a kurva boltba-menessel tolteni a szombat delelottot... a vasalas meg PFUJJJ ;)
    -maty-

    VálaszTörlés
  2. Ja, főzni se főzök minden nap. :)időnként Micu hoz ebédet az Annából. De amúgy már azon is törtük a fejünket, hogy Erzsi nénit megbízzuk, hogy főzzön ránk időnként. :)

    VálaszTörlés