Nagyon komolyan azon töröm a fejem, hogy én bizony valakinek hajlandó vagyok most már azért fizetni, hogy vasaljon ki nekem. Mert az ok, hogy én nem vasalok, de bassza meg, más se! Csöndben kétségbe estem.
pont ma gondoltam ra, hogy utananezek a kaja hazhoz szallitasi opcioknak, csak ne kelljen a kurva boltba-menessel tolteni a szombat delelottot... a vasalas meg PFUJJJ ;) -maty-
Ja, főzni se főzök minden nap. :)időnként Micu hoz ebédet az Annából. De amúgy már azon is törtük a fejünket, hogy Erzsi nénit megbízzuk, hogy főzzön ránk időnként. :)
pont ma gondoltam ra, hogy utananezek a kaja hazhoz szallitasi opcioknak, csak ne kelljen a kurva boltba-menessel tolteni a szombat delelottot... a vasalas meg PFUJJJ ;)
VálaszTörlés-maty-
Ja, főzni se főzök minden nap. :)időnként Micu hoz ebédet az Annából. De amúgy már azon is törtük a fejünket, hogy Erzsi nénit megbízzuk, hogy főzzön ránk időnként. :)
VálaszTörlés