2013. április 10., szerda

-Süsü apukáját úgy hívják, hogy Kanna, a testvérét úgy, hogy Pannia, az anyukáját meg úgy, hogy Pina.
-De Eszter, tudod mit jelent a Pina? Az nem szép szó...
-Ne mondjam ezt se?
-Ne! Az a cuncóka, csak így nagyon csúnya! Így nem mondjuk soha! (közben annyira nagyon röhögtem, hogy alig bírtam beszélni)
-Akkor úgy hívjááák, hogy Pi... Na! Majdnem kimondtam! Akkor úgy hívják, hogy Függöny! Az jó?
-Az jó!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése