2013. április 9., kedd

-Én nem kakilok büdöset.
-Tényleg? De jó neked! Azt hogy csinálod?
-Hát úgy kell, hogy besamponozzuk a fenekem fürdéskor, és akkor nem lesz büdös.
-áááháááá, értem.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése