2013. január 10., csütörtök

Vásároltam az interneten (amit egyszer Fater letörölt) citromsav-port. Takarítani, mert állítólag jó, én meg rosszul vagyok (fizikailag is) a mindenféle csoda vegyszerektől. A domesztosztól pl elkezdek fulladni. Na mindegy, a lényeg, hogy öko-anyu jól döntött, mert remek a szer, kicsit jobb csak mint az ecet (például azért, mert nincs szaga, szóval Almikám, ajánlom figylemedbe! :) ), mindenen lehet használni, még folttisztításra is. És hatékonyabb mint a szuper mérgek. Az eddig eltávolíthatatlannak hitt vízkő a csap melegvízes részéről mégis eltávolítható. Nem beszélve arról, hogy milyen jó érzés nem mérgezni a Földet, amit unokáinktól kaptunk kölcsön...
Öko-egypercesemet olvashatták, köszönöm! Kérem kapcsolja ki!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése