2012. december 19., szerda

Ma undorító multivacakban voltunk karácsonyi vásárláson. Ettünk is, mert éhesek voltunk. Az "éttermi" részen ültünk, és felénk jött egy hajléktalan. Nem messze tőlünk kicsit megállt, és nézelődött. Felmérte a terepet. Én azon töprengtem, hogy mit tegyek. Míg én gondolkodtam egy másik asztalnál ülő nő cselekedett inkább. Először pénzt akart adni, de a férfi azt kérte, hogy vegyen neki ételt. Még most is szarul érzem magam, hogy én csak a gondolkodásig jutottam.


Mindezek közben Gergőnek előbújt az első foga teteje. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése