Ma undorító multivacakban voltunk karácsonyi vásárláson. Ettünk is, mert éhesek voltunk. Az "éttermi" részen ültünk, és felénk jött egy hajléktalan. Nem messze tőlünk kicsit megállt, és nézelődött. Felmérte a terepet. Én azon töprengtem, hogy mit tegyek. Míg én gondolkodtam egy másik asztalnál ülő nő cselekedett inkább. Először pénzt akart adni, de a férfi azt kérte, hogy vegyen neki ételt. Még most is szarul érzem magam, hogy én csak a gondolkodásig jutottam.
Mindezek közben Gergőnek előbújt az első foga teteje. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése