Ma Tolmácson közös fadíszítés, forralt bor, tea, zsíros kenyér, karácsony vásár és a templomban koncert volt. Sikerült is odaérni a koncert végére, azért még Eszterrel ketten beosontunk a hátsó ajtón. Mielőtt bementünk odasúgtam, hogy nem szabad bent beszélni. Leültünk a hátsó sorba, ölembe vettem, és nagyon halkan megkérdeztem, hogy lát-e, mire a válasz: "Psszt!!" Tulajdonképpen igaza van, én mondtam, hogy nem beszélünk... :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése