2012. november 16., péntek

- Eszterkém, megtennéd, hogy elpakolod a játékaidat?
-Igen!
... (tátva maradt a szám, de igaziból!)
-Nem! Mégsincs kedvem!



Voltunk ma fodrásznál, és a fodrásznő adott neki egy babafejet fésülgetni, játszani. Juli (fodrász) megdicsérte, hogy milyen ügyes. Erre Eszter: " mmm... nem igazán!!"

Hihetetlen jókat tud mondani. Írnom kéne egy füzetbe...

Gergő alias Gögi, meg egy cukor pofa vigyorbogyó! Kedvesen visszamosolyog minden fölé hajoló gügyögőre (pedig már a nevére is a hang irányába fordul), igen jól nevelt :)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése