-Igen!
... (tátva maradt a szám, de igaziból!)
-Nem! Mégsincs kedvem!
Hihetetlen jókat tud mondani. Írnom kéne egy füzetbe...
Gergő alias Gögi, meg egy cukor pofa vigyorbogyó! Kedvesen visszamosolyog minden fölé hajoló gügyögőre (pedig már a nevére is a hang irányába fordul), igen jól nevelt :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése