2012. november 25., vasárnap

Ebéd utáni szunyókálás: ahogy az egyik elszenderül, a másik abban a másodpercben ébred. Igaziból. Én már nem is pihenhetek? :) Viszont, a vasárnapi leves olyan jól sikerült, hogy három tányérral megevett a leány. Sikerélmény.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése