anyaszöszök
2012. november 27., kedd
Anya, hozom magammal a gereblyét is meg a söprűmet is. A gereblye meg a söprű testvérek, tudod? Én is testvér vagyok, mint a gereblye meg a söprű!
1 megjegyzés:
eszter, a földi :)
2012. december 4. 10:32
...mint a borsó, meg a héja... ;)
kis cuki :)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
...mint a borsó, meg a héja... ;)
VálaszTörléskis cuki :)