Tök jó szerepjátékot játszottunk ma Eszterrel. Szoktunk jókat, de a mai volt eddig a legérdekesebb. Kitalálta, hogy ha én felveszem az ő sapkáját, akkor én leszek Eszter, és ha ő felvesz egy kalapfélét, akkor ő meg apa lesz. Nagyon érdekes és nagyon vicces volt. Először is, mikor ő volt apa, akkor elváltoztatta a hangját mélyre (!) és tök olyanokat mondott mint az apja szokott. Keresett mesekönyvet, hogy majd olvas nekem (ekkor Eszter voltam) és én meg elkezdtem válogatni, hogy nem azt akarom, másikat akarok, pont ahogy ő szokta. És teljesen apás volt. Kérdezgette, hogy "akkor melyiket?" mit olvasson? El is mesélt egyet, amit én választottam: "A néni, meg a bácsi elmentek a vásárba. Ez nagyon jó volt. Véééééége! " :)
Amikor kicsit kényes vizekre eveztünk, pl Eszter voltam, és hisztiztem, hogy nem akarok aludni ( :) ), akkor mindig cserélt sapkát :) Nagyon jó volt! Tök okos és kreatív egy gyerek!
Meg azért tök jó szívű testvér: mondta ma nekem, hogy a Gergőnek vesz lapátot, mert szegénynek nincs. Olyan kis cuki :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése