2012. szeptember 9., vasárnap

gasztro rovat kettő

A mai ebéd igazán jól sikerült (nem minta nem sikerülne minden ebéd igazán jól, mert hogy baromi jól főzök amúgy...). Kacsa volt egészben megsütve (akciós lidl termék :) ), kívül belül bekenve vajjal, majoránnával, sóval, a belseje megtömve hagymával és almával. Hozzája melléje volt sütve tepsiben krumpli gerezdekre hasogatva, sóval, borssal, vajjal, kaporral, fokhagyma gerezdekkel, kis hagymával, és paradicsomkarikákkal a tetején. És persze saláta, jégből, paradicsommal, mozzarellával, olívaolajjal és egy citrom kifacsart levével, kicsit megborsozva. gnyamm...

4 megjegyzés:

  1. eszter, a földi :)2012. szeptember 12. 0:38

    legközelebb előtte szóljál :D akkor majd "véletlenül" épp arra járunk ;) (egyébként egy ilyen egész kacsát meddig sütsz? és milyen hőmérsékleten? és letakarod? vagy zacskóban? nnna, lesz mit megvitatni holnap :D )

    VálaszTörlés
  2. meg sem tudott szólalni, annyira csurgott a nyála :))

    VálaszTörlés