A mai ebéd igazán jól sikerült (nem minta nem sikerülne minden ebéd igazán jól, mert hogy baromi jól főzök amúgy...). Kacsa volt egészben megsütve (akciós lidl termék :) ), kívül belül bekenve vajjal, majoránnával, sóval, a belseje megtömve hagymával és almával. Hozzája melléje volt sütve tepsiben krumpli gerezdekre hasogatva, sóval, borssal, vajjal, kaporral, fokhagyma gerezdekkel, kis hagymával, és paradicsomkarikákkal a tetején. És persze saláta, jégből, paradicsommal, mozzarellával, olívaolajjal és egy citrom kifacsart levével, kicsit megborsozva. gnyamm...

legközelebb előtte szóljál :D akkor majd "véletlenül" épp arra járunk ;) (egyébként egy ilyen egész kacsát meddig sütsz? és milyen hőmérsékleten? és letakarod? vagy zacskóban? nnna, lesz mit megvitatni holnap :D )
VálaszTörlésannnnnnyukám :) de szuper vagy :)
VálaszTörlésmit mond rá a séf papa? :)
VálaszTörlésmeg sem tudott szólalni, annyira csurgott a nyála :))
VálaszTörlés