2012. augusztus 9., csütörtök

Gergőnek megpróbáltam elénekelni az Este jó-t - gondoltam hátha ismerős lesz neki, mert Eszternek is sokat  szoktam énekelni - de kirázta a hideg, inkább gyorsan abbahagytam. Elég őszinte gyerek. Tulajdonképpen igaza van, nem is vettem zokon :)

(Ezek szerint Eszter botfülű???? Ne máááá!!)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése