Gergőnek megpróbáltam elénekelni az Este jó-t - gondoltam hátha ismerős lesz neki, mert Eszternek is sokat szoktam énekelni - de kirázta a hideg, inkább gyorsan abbahagytam. Elég őszinte gyerek. Tulajdonképpen igaza van, nem is vettem zokon :)
(Ezek szerint Eszter botfülű???? Ne máááá!!)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése