2012. augusztus 12., vasárnap

A kétévesem:

- Anya, én jó gyerek lettem!
- Igazááán??

Ez a kijelentés néhány perccel az után hangzott el, hogy közöltem vele az új szabályokat, miszerint mostantól csak az eszik túró rudit, aki jól viselkedik. Csak is a jók kaphatnak! Tegye fel a kezét az, aki szerint van összefüggés... :)

Édes Gergelem csöndben kinőtt egy méretet. Egy igazi zabagép :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése