A kétévesem:
- Anya, én jó gyerek lettem!
- Igazááán??
Ez a kijelentés néhány perccel az után hangzott el, hogy közöltem vele az új szabályokat, miszerint mostantól csak az eszik túró rudit, aki jól viselkedik. Csak is a jók kaphatnak! Tegye fel a kezét az, aki szerint van összefüggés... :)
Édes Gergelem csöndben kinőtt egy méretet. Egy igazi zabagép :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése