2012. augusztus 15., szerda

Eszter a konyhában ebédel teljesen önállóan, én Gergőt pelenkázom mikor is a konyhában egyszer csak néma csönd lesz:

-Eszter, eszel??
-Nem igazán!

Aztán gyorsan elkezdett csörömpölni a kanállal... majd hozzátette, hogy rajzol. Mármint a tökfőzelékkel. Végül azért mindet megette.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése