Eszter a konyhában ebédel teljesen önállóan, én Gergőt pelenkázom mikor is a konyhában egyszer csak néma csönd lesz:
-Eszter, eszel??
-Nem igazán!
Aztán gyorsan elkezdett csörömpölni a kanállal... majd hozzátette, hogy rajzol. Mármint a tökfőzelékkel. Végül azért mindet megette.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése