2012. augusztus 24., péntek

Az utcánk elején van egy feszület, Jézussal ahogy kell. Eszter felfedezte, és így szólá apjának:
- úúúúúú, Apa! Találtam egy bácsit!! Vicces bácsi!!
- hát, nem éppen erről híres...





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése