Belepottyantotta a kis kócsólókannáját a kis medencéjébe, ami beúszott a közepére, így nem érte el sehogy se. Majd fogta magát, és hozta kis gereblyét amivel kihalászta a kannát. Nem tudom, hogy más kétéves is ilyen eszes-e, de szerintem az én gyerekem rettenetesen okos.
Ez tényleg nem semmi. Felismert egy problémát, keresett és talált rá megoldást és megoldotta. :-) Sok felnőtt képtelen erre...
VálaszTörlésTudod, ebből is látni, hogy milyen sokat adtál Eszternek, hogy milyen jó anya vagy, és milyen jól nevelitek őt.
Veregesd meg a vállad, valamit nagyon jól csinálsz! :-)