2012. július 4., szerda

- Hol van a Matyi kockás ruhája*?
- Az inge?
- Igen.
- Hát, gondolom rajta.
- Elvitte szó szitibe??
erre én elkezdtem nevetgélni, mire ő: "nagyon édes vagyok?"

*Matyikát, míg itthon voltak, csak kockás ingben látta :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése