2012. június 7., csütörtök

a has
Nagyon utálok már olyanokkal találkozni, akikkel ritkán szoktam, mert a következő párbeszéd szokott elhangozni, kb kivétel nélkül:
- Hú, hamarosan szülni fogsz? Finisben vagy?
- Nem, van még majdnem két hónap.
- Két hóónaaap? De hát nagyon nagy!
- Nem, csak én vagyok kicsi.
- Ikrek?
- Nem.
- Hú, pedig jó nagy.
- Hát ez van. Eszterrel is ekkora volt.
- Mikorra is vagy kiírva?
- Júli. 25.
- Húúúú, a legnagyobb melegben! Rossz lesz!
- Hát, nem baj, jó ez így.
- Hogy bírod?
- Nagyon jól!
...

Még az a szerencse, hogy valahogy nem nagyon simogatják, mert akkor az lenne már az utolsó csepp, és rácsapnék az illető kezére...  (neeeeem)


4 megjegyzés:

  1. eszter, a földi :)2012. június 7. 6:18

    én nem is kérdeztem meg, hogy ikrek-e! mondjuk, tudom, hogy nem.... :D

    VálaszTörlés
  2. :)egész jól informált vagy :D (a te kezedre nem is csapnék rá... :) )

    VálaszTörlés
  3. eszter, a földi :)2012. június 7. 9:21

    de nem is simogatlak :) (nekem is van sejtésem, milyen az...)

    és sajnos utána sincs ez másképp... rétságon a boltban egy nő tökre megsértődött, mert ösztönből elhúztam a gyereket, mikor már nyúlt a keze, hogy megsimogassa :P nemtom, mit szólna, ha én cirógatnám az arcát köszönés helyett, hogy de cuki a néni... (az ilyeneket a Zuram csak csápos nyanyának hívja, sztem elég találó :D )

    VálaszTörlés
  4. én csak rondán nézek, és azt hiszem pofákat is vágok... :D a csápos nyanya valóban elég találó :D bevezetem a szótáramba :)

    VálaszTörlés