2012. április 10., kedd

Vasárnap este csináltam ilyet: http://www.nosalty.hu/recept/pottyoske lett három rúd és egy kicsi. Egy rudat elvittünk Kismarosra, egyet szinte egymagam ettem meg mióta felkeltünk. Az utolsó 10 centit már fel sem vágtam, csak toltam a pofámba bele. Nem tudom, hogy ezen sírjak, vagy nevessek... és még van egy rúddal...

Húsvét hétfő képekben:









2 megjegyzés: